مشاوره و سفارش

دکوراسیون داخلی منزل

هماهنگ سازی اجزای داخلی منزل برای بهبود زیبایی و دلنشین شدن فضای خانه و همچنین بهینه سازی فضا به صورت هنرمندانه را طراحی دکوراسیون داخلی منزل می‌توان تعریف کرد. البته در این فرایند، هماهنگی بین رنگ ها و اجزای داخلی و اثاثیه منزل، جلوه‌دهی این اجزا را شکیل‌تر و هماهنگ‌تر به نمایش خواهد گذاشت.

دکوراسیون کابینت آشپزخانه

هر چه سیستم داخلی آشپزخانه شما زیبایی بیشتری داشته باشد در نمای کلی خانه تاثیرگذارتر خواهد بود و آشپزخانه‌ها جزو پر کاربرد ترین قسمت های هر خانه هستند و محور اصلی خانه به نحوی آشپزخانه آن است و در قسمت آشپزخانه هم مهمترین عنصری که وجود دارد کابینت ها هستند و در نگاه اول هر مخاطبی در فضای آشپزخانه متوجه کابینت ها و مدل آن ها می‌شود پس باید دقت زیادی در خرید کابینت ها به خرج دهید.

انواع دکوراسیون کابینت آشپزخانه

دکوراسیون کابینت مدرن
دکوراسیون کابینت ممبران
دکوراسیون کابینت کلاسیک تمام چوب
دکوراسیون کابینت کلاسیک تمام چوب

لیست کامل قیمت محصولات

نام خدماتتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
دکوراسیون کابینت مدرن-سفارشیموجودتماس بگیرید
دکوراسیون کابینت ممبران-سفارشیموجودتماس بگیرید
دکوراسیون کابینت کلاسیک تمام چوب-سفارشیموجودتماس بگیرید
دکوراسیون کابینت کلاسیک روکش چوب-سفارشیموجودتماس بگیرید
دکوراسیون کمد دیواری-سفارشیموجودتماس بگیرید
دکوراسیون درب های داخلی-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

مدیر مجموعه آرتمیز

۰۹۱۵۱۲۲۸۳۵۸

ایمیل

javadmohamadi1334@gmail.com

درباره ما :

مجموعه دکوراسیون داخلی آرتمیز افتخار دارد که از سال ۱۳۸۶ با بهره مندی از دانش روز و هنر و صنعت در حوزه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در خدمت شما هموطنان عزیز باشد حوزه فعالیت دکوراسیون داخلی آرتمیز طراحی و اجرای کابینت، کمددیواری، درب اتاق و سرویس، میزتلویزیون و … میباشد امید آن داریم که با بالا بردن سطح دانش و تجربیات خود و حمایت های شما عزیزان شاهد پیشرفت روز افزون صنعت و هنر در کشور عزیزمان باشیم

مدیر مجموعه آرتمیز

جواد حسن زاده محمدی